Garanti Sertifikası

Garanti süresi ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Ürünün yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi veya taşının düşmesi garanti kapsamı dışındadır.

Kullanım sebebiyle kırılan ya da zarar gören pırlanta ve diğer değerli /yarı değerli taşlar garanti kapsamına girmez.

Tamamı değerli, yarı değerli taşlar, altın ve gümüşle üretilen ürünlerimiz, verilen sertifikada belirtilen saflıkta ve ayardadır.

Garanti doğru olmayan kullanım, vücut teri, çarpma, düşme ya da kaza sonucu oluşan hataları, kaybolma ve çalınmaları kapsamamaktadır.

Ürünlerdeki olası veya satın alma tarihinden sonra ortaya çıkan üretim hataları garanti kapsamındadır.

Müşteri temsilcilerimiz satış öncesinde de müşterinin satın almak istediği ürünün müşterisinin isteklerine uygun olup olmadığını anlamaya çalışır ve müşterisini doğru ürünü tercih etmeye yönlendirir.

Satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için firmamız dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. yapmamaları gerekmektedir.

Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Her durumda garanti yükümlülüğümüz verilen faturadaki satış bedelini aşamaz.

 

Altın Takılarda Garanti

Altın takılarda kullanımı etkileyen en önemli hususların başında altın takının gramıdır. Son dönemde altın fiyatlarının yükselmesi sonucunda altın takılarda daha hafif tarzlar tercih edilmeye başlamıştır.

Altın takıların hafifletilmesi de kullanımla ilgili problemler ortaya çıkarmıştır.

Taşlı Altın Takılarda Garanti

Altın takılarda kullanılan taşlar genellikle zirkon ve swarovski taşlar olup, bunların düşmesi halinde yerine yenisi takılabilmektedir. Altın takılar da sonradan karşılaşılabilen problemin başında taş düşmeleri gelmektedir.

Altın takılarda taş düşmesi üretim kaynaklı hatadan kaynaklanabildiği gibi kullanıma bağlı olarak ta değişebilmektedir. Özellikle yüzük ve bilekliklerde daha fazla taş problemi olabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR